poniedziałek, 28 grudnia 2015

Cekinowa sukienka

Kreacja na szczególna okazję

Sukienki w całości złożone z cekinów, naszytych na tkaninę w taki sposób, by tworzyły połyskliwą powierzchnię weszły do sprzedaży tak naprawdę już kilkanaście lat temu, a jednak wciąż można je zaliczyć do produktów modnych, ponieważ są często wybierane przez Panie na szczególne okazje moda?
takie jak imprezy, dyskoteki czy przyjęcia połączone z tańcami, szczególnie w okresie zimowym. Nic w tym dziwnego, ponieważ cekiny opasują do zimowej aury, a tak wyrazista sukienka rozświetli nawet najbardziej ponury mrok, wynikający z nieprzyjaznej pogody. W jaki sposób stylizować sukienkę z cekinami z dodatkami? Co mówi w tej kwestii


Jedyna w swoim rodzaju

Tego rodzaju odzież wymaga naprawdę sporo wyczucia i smaku, ponieważ łatwo można przesadzić ze stylizacją. Same cekiny są niezwykle ozdobne i rzucające się w oczy, więc jeżeli wybieramy taką sukienkę to dodatki w formie biżuterii czy butów powinny pozostawiać w tonie minimalistycznym. Na przykład kopertówka dobrana na imprezę do nietuzinkowej sukienki powinna być gładka i skromna. Podobnie buty, wystarczą skromne czarne szpilki. Paniom odradza się także zakładanie dużych, ozdobnych naszyjników, na które obecnie panuje moda. Najlepiej dekolt zostawić zupełnie niczym nie ozdobiony, za to można postawić na delikatne kolczyki czy bransoletkę. Pamiętajmy, że taka sukienka zupełnie nie pasują do sytuacji oficjalnych czy też spotkań rodzinnych w szerszym gronie. Jest przeznaczona raczej typowo na swobodne imprezy i tak będzie najlepiej spełniać swoje zadanie olśniewając i dodając noszącej pani szyku.