poniedziałek, 7 grudnia 2015

Kreacja na zabawę sylwestrową

Grudzień zazwyczaj skłania do wielu przemyśleń oraz tworzenia listy postanowień na nowy nadchodzący rok. Jednak jest to także czas na świętowanie oraz zabawę, a ta wymaga odpowiedniego stroju.


Jak się ubrać na sylwestra?

Sylwester to czas, kiedy każda z nas chce wyglądać olśniewająco, dlatego poszukiwania sukienki powinny zacząć się już dużo wcześniej! Podczas zakupów warto pamiętać o dwóch zasadach. Pierwsza mówi, iż należy dobrać sukienkę w zależności od rodzaju imprezy, na którą się wybieramy. Kreacja bardziej elegancka, skromna i wysmakowana będzie odpowiednia na bal, a swobodniejsza będzie idealna na imprezę domową z przyjaciółmi. Natomiast druga zasada mówi o tym, że można wyglądać modnie, ale z pewnością należy zachować własny, wyjątkowy styl.

Moda w obecnym sezonie nie rozczarowuje i z pewnością każda z nas znajdzie dla siebie odpowiednią kreację. Jak już od wielu lat, także i w tym roku, niezwykle popularne są błyszczące cekinami sukienki czy spódniczki. Jeśli jednak preferujemy styl bardziej klasyczny odpowiednia będzie ponadczasowa tzw. "mała czarna", którą można nieco rozświetlić za pomocą połyskującego naszyjnika lub kolczyków. Sylwestrowa zabawa to czas, kiedy możemy eksperymentować z długością kreacji. Można więc skusić się na długą, zwiewną suknię z delikatnie, metalicznie połyskującego materiału czy krótką, podkreślającą kobiece kształty sukienkę z czarnej koronki. Niezależnie od naszego gustu oraz stylu buty na obcasie są tej nocy niezbędne.

Moda męska.

Męskie kreacje tej nocy także mogą błyszczeć. Twój partner, w zależności od miejsca, może ubrać elegancki czarny garnitur lub strój nieco bardziej swobodny, składający się z koszuli i lekko błyszczącej marynarki w kolorze granatowym lub szarym. Moda męska jest bardziej tolerancyjna niż damska, więc Panowie nie powinni mieć problemu by tego wieczoru wyglądać dobrze.