poniedziałek, 21 grudnia 2015

Torby z frędzlami

Co jest Trendy w tym sezonie?

Torby i torebki to podstawowe akcesoria, które znajdują się w damskiej garderobie. Zwykle panie mają kolekcję kilku tego typu detali, ponieważ dobór torebki zależy od okazji, miejsca do którego się wybieramy, a także od konkretnej stylizacji. Zwykle torebka i odzież powinny stanowić swego rodzaju spójną całość.


Najnowsze trendy

Moda w kwestii kształtów i form toreb jest niezwykle dynamiczna i stale przybywa modeli, które wyróżniają się spośród innych. Zwykle trend na nie pozostaje przez kilka sezonów, a tylko czasem gości w modzie dłużej. Jak będzie z torbami ozdobionymi frędzlami? Trudno to określić, ponieważ tak naprawdę stały się one modne kilka miesięcy temu i obecnie praktycznie w każdym sklepie sieciowym można spotkać tego typu akcesoria.

Frędzle mogą być elementem zakrywającym całą torebkę, przyczepionym u dołu czy z boku produktu. Takie torebki pasują do swobodniejszej, letniej stylizacji, kojarzą się nieco ze stylem dzikiego zachodu. Są idealnym dodatkiem na przykład do koszuli w kratę i jeansowych rurek. Raczej nie nadają się jako element garderoby w sytuacjach oficjalnych lub do biura, jednakże istnieje tak dużo okazji, w jakich można wystylizować torebkę z frędzlami z odpowiednim outfitem, że tego rodzaju produkt w sklepie cieszy się ogromnym powodzeniem. Oczywiście na półkach znajdziemy nie tylko uniwersalny kolor czarny, ale także brązowy czy bordowy, który jest również hitem obecnie panującej mody. Trzeba pamiętać jednak, że moda to swego rodzaju zabawa i dobrze jest w taki sposób na nią patrzeć, wybierając trendy dla siebie.